СЛАВУТА ЗА ТИЖДЕНЬ

28 грудня у виконавчому комітеті Славутської міської ради відбулася оперативна нарада за участю міського голови Василя Сидора, керівників комунальних підприємств та інших установ міста, під час якої міські служби звітували про хід виконання робіт протягом минулого тижня, інформували про головні події, спільно обговорювали проблемні питання та виклики.   

СЛАВУТСЬКЕ ВП ГУНП В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

За минулий тиждень на території міста зареєстровано 101 заяву та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події (із загальної кількості 162), з яких 5 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань: 2 крадіжки, 1 факт нанесення тілесних ушкоджень, 1 самогубство, інші злочини проти життя і здоровʼя особи. Працівниками ВП ГУНП в Хмельницькій області було складено 122 адмінпротоколи та постанови, з них по місту – 94. Загалом притягнуто до відповідальності по місту 94 особи.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Протягом минулого тижня працівники управління оперативно відреагували на повідомлення, яке надійшло, а саме: 22.12 – ліквідовано загорання прибудованої до будинку котельні, спричиненого у результаті експлуатації твердопаливного котла у будинку № 5 на вул. Сковороди; 25.12 – ліквідовано пожежу у дровітні на вул. Б. Хмельницького,124.

СЛАВУТСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД

Станом на сьогодні на амбулаторному лікуванні знаходиться 249 осіб (на початку минулого тижня ця кількість становила 453 особи).

Як зазначив головний лікар Славутського Центру ПМСД Олег Гаврилюк, загалом прослідковується позитивна динаміка та зменшення кількості виявлених випадків захворювання на COVID-19 та осіб, які перебувають на самоізоляції.   

СЛАВУТСЬКА ЦРЛ

На ранок, 28 грудня, у відділеннях лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 144 хворих, із підтвердженим діагнозом на COVID-19 – 37 пацієнт, 18 – з підозрою,  5 – в реанімації. Протягом минулого тижня до лікарні госпіталізовано 105 пацієнтів, прооперовано 15, 25-м надано допомогу у відділенні невідкладної допомоги.

За словами директора КП «Славутська ЦРЛ» Леоніда Радзивілюка, продовжуються капітальні ремонтні роботи в інфекційному та приймальному відділеннях Славутської ЦРЛ; завершено ремонт інсультного блоку неврологічного відділення.

Також на нараді обговорили роботу комунальних підприємств міста. Загалом вони працювали у штатному режимі, без надзвичайних ситуацій.

Працівниками КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ» продовжуються роботи із реконструкції мереж водовідведення у мікрорайоні «Південний».

На КП «СЛАВУТСЬКЕ ЖКО» працюють у штатному режимі. Серед поточних питань – регулювання централізованого опалення та аналіз використання тепла по багатоквартирним будинкам; проводиться заміна водопровідної труби у будинку № 25 на вул. Перемоги та реагування на завки споживачів щодо протікання покрівлі (таких протягом минулого тижня було 4).

Силами працівників КП «СЛАВУТА-СЕРВІС» проводиться прибирання та вивіз сміття, утилізація зрізаних аварійних дерев; працюють над відновленням тротуару на вул. Монастирська; заплановані роботи із заміни ламп вуличного освітлення у селах Варварівка та Голики.  

Василь Сидор доручив керівнику підприємства максимально вживати заходів щодо підсипки ям та доріг.

У ході наради обговорили проблему істотного підвищення вартості енергоносіїв для комунальних підприємств: станом на грудень поточного року на 11,3% (з 7701,91 грн/1000 м3 з ПДВ до 8576.71 грн/1000 м3 з ПДВ) підвищення ціни на природний газ, у порівнянні із ціною, що врахована у діючому тарифі на теплову енергію; з 01.01.2021 р. на більш ніж 30% (до 3,65 грн./кВт) – зростання вартості електроенергії. Така тарифна політика негативно позначиться на їхній фінансовій діяльності та призводить до вимушеного перегляду тарифів на комунальні послуги.

Працюють відповідно до плану роботи працівники СЛАВУТСЬКОГО РЕМ ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

Міський голова Василь Сидор у підсумку наради зосередив увагу керівників  комунальних підприємств на контролі ситуації, повʼязаної із зростанням цін на енергоносії, а також на посиленні роботи щодо забезпечення безперебійного надання послуг та максимально оперативному реагуванні на проблемні питання та звернення громадян.

Пресслужба Славутського МВК